Розпочалася зустріч робочих груп з підготовки до діалогу між Українською православною церквою та Українською православною церквою Київського патріархату, з метою відновлення єдності українського православ’я. Як повідомляє кореспондент "УНІАН Релігії", зустріч відбувається у Києво-Печерській Лаврі. На зустрічі присутні голова групи від УПЦ - архієпископ Білоцерківський і Богуславський МИТРОФАН, керуючий справами УПЦ, архієпископ АНТОНІЙ, архімандрит КИРИЛ (ГОВОРУН), протоієрей Петро ЗУЄВ та помічник Ректора КДА і С Володимир БУРЕГА.
Протоієрей Микола ДАНИЛЕВИЧ, який теж входить до складу робочої групи УПЦ перебуває з візитом у Канаді, супроводжуючі ікону Почаївської Божої Матері.
Робочу групу УПЦ КП представили її голова - ректор Київської православної богословської академії митрополит Переяслав-Хмельницький ДИМИТРІЙ (РУДЮК) , єпископ Васильківський ЄВСТРАТІЙ, архімандрит ЄПІФАНІЙ, протоієреї Петро ЗІНИЧ та Олег МАЛАНЯК, а також аспірант Київської православної богословської академії Михайло СИВАК.
Сторони привітали одна одну і вдалися до переговорів, що відбуваються за закритими дверима. Результатом зустрічі мають стати заяви від голів груп - архієпископа Білоцерківського і Богуславського МИТРОФАНА, керуючого справами УПЦ та ректора Київської православної богословської академії УПЦ КП митрополита Переяслав-Хмельницького ДИМИТРІЯ.
Як повідомляв УНІАН, 9 вересня Священний Синод УПЦ під головуванням Митрополита Київського і всієї України ВОЛОДИМИРА (САБОДАНА) у Свято-Успенській Почаївській Лаврі ухвалив рішення створити робочу групу, на яку було покладено відповідальність за підготовку до діалогу з представниками УПЦ КП.
Тоді ж було створено робочу групу, на яку Синод поклав відповідальність за підготовку до діалогу. 14 вересня Синод УПЦ КП прийняв рішення про утворення робочої групи, на яку поклав відповідальність за підготовку діалогу з УПЦ.
Підготовка до діалогу відбувається вперше за історію існування двох церков.