Багато дітей уві сні зустрічаються з ангелами

14:50, 14 вересня 2009
Суспільство
180 0

Але замовчують це

Багато малят часто ночами уві сні зустрічаються з ангелами, або бачать сни на релігійну тему, проте в більшості випадків замовчують це від батьків, боячись бути викритими в брехні, стверджують експерти Британської педагогічної дослідницької асоціації, пише британська газета "The Church Times".

Кейт Адамс, старший викладач університетського коледжу в Лінкольні, яка взяла участь в дослідженні, опитала близько сотні дітей, котрі бачили релігійні сни, і виявила, що третина з них не розповідали нікому про свої сновидіння.

Діти описували як уві сні їм являлися ангели, схожі на тих, яких змальовують на картинках, а також померлі близькі родичі. Хоча такі видіння малюкам подобалися, вони не розповідали про них батькам або вчителям, вважаючи, що ті б їм не повірили.

К.Адамс переконана, що на вчителях молодших класів лежить особлива відповідальність - уважно вислухувати розповіді дітей про їхні релігійні фантазії і сни. Такі бесіди, на думку експерта, є невіддільною частиною духовного виховання в школі.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter