Володарем гран-прі міжнародного фестивалю у Білорусі став хор із Дніпра

19:39, 14 лютого 2018
Суспільство
3870 0
/ orthos.org

Гала-концерт XVII Міжнародного фестивалю православних піснеспівів «Коложский Благовест» та церемонія нагородження переможців 10 лютого відбулася у Білорусі, у Гродненському обласному драматичному театрі.

Гран-прі фестивалю «Коложский Благовест» цього року відправився в Україну - у місто Дніпро, повідомляє офіційний портал Білоруської Православної Церкви.

Хор студентів Дніпропетровської академії музики імені М. Глінки був визнаний кращим серед 35 колективів з 8 країн.

/ orthos.org

Хор студентів Дніпропетровської академії музики імені М. Глінки — один з провідних навчальних хорових колективів України. У репертуарі хору - кращі зразки світової хорової класики, духовна музика, обробки народних пісень, хорові твори сучасних композиторів. У різні роки хором керували Д. Кулагін, С. Таран, Н. Громченко.

— Церковний піснеспів унікальний. Адже ті, хто ходить до храму, знають, що всі богослужіння складаються з богоодкровенних текстів. І коли ми слухаємо Святе Письмо — ми чуємо Бога, що звертається до нас. А коли ми вникаємо розумом і серцем у молитву, ми відповідаємо Богу. І людина змінюється, змінюється її відношення до життя, і, може, найголовніше — змінюється наше ставлення один до одного, —зазначив у своєму вітальному слові архієпископ Гродненський і Волковиський Артемій.

У фестивалі взяли участь 35 колективів з 8 країн / orthos.org

Цього року учасниками фестивалю «Коложский Благовест» стали близько півтисячі хористів, майже третина хорових колективів складали дитячі та молодіжні хори.

Подивитися виступи учасників фестивалю можна тут.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter