У Полтаві відбувся благодійний ярмарок на підтримку онкохворих дітей

22:06, 12 лютого 2018
Суспільство
2826 0
  / news.church.ua

У Полтаві, в місцевому Палаці дозвілля “Листопад”, 11 лютого з благословення митрополита Полтавського і Миргородського Филипа відбувся третій етап Благодійного ярмарку на підтримку онкохворих дітей “Чужих дітей не буває”. 

Благодійний ярмарок був організований волонтерами Православного центру “Благо”, що діє при Відділі соціального служіння та благодійництва Полтавської єпархії УПЦ, а також вихованцями недільних шкіл єпархії, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ

  / news.church.ua

Перший етап ярмарку відбувся 24 грудня 2017 року в рамках концерту вокально-хорового колективу “Покров”, другий етап – 19 січня 2018 року в рамках щорічного традиційного Різдвяного концерту Полтавської єпархії.

Третій етап Благодійного ярмарку “Чужих дітей не буває” присвячений пам’яті Івана Ганжі – 14-річного хлопчика, який отримував допомогу на лікування з двох попередніх етапів ярмарку та помер в наслідок онкозахворювання 5 лютого 2018 року.

  / news.church.ua

Ярмарок відвідали митрополит Полтавський і Миргородський Филип та міський голова Полтави О. Ф. Мамай.

Участь у заході взяв також переможець проекту “Голос країни 2017” протоієрей Олександр Клименко.

Усі кошти, отримані під час благодійного ярмарку, будуть перераховані на лікування онкохворих дітей / news.church.ua

Всі кошти, отримані під час благодійного ярмарку, будуть перераховані на лікування онкохворих дітей, які знаходяться на стаціонарі онкогематологічного відділення Полтавської міської дитячої клінічної лікарні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter