Організатори ще запрошують волонтерів до участі у святі / www.facebook.com/molod.za.myr

У Різдвяних обідах, які організовує Спільнота святого Егідія і рух «Молодь за мир», візьмуть участь 400 бідних та бездомних. Події пройдуть у кількох містах одночасно. На свято запросили літніх людей, бездомних, бідних. Усього дві тисячі запрошених, повідомляє risu.org.ua з посиланням на Фейсбук спільноти.

"У цей день накриваються святкові столи, бідні і волонтери, що зустрічають бідних протягом року на вулицях міста, разом святкують народження Ісуса", — говорять організатори.

Свято стає можливим завдяки сотням людей, що у передріздвяний період збирають і готують подарунки, допомагають пригостити бідних людей. Для багатьох родин це стало Різдвяною традицією – прийти допомогти в організації свята.

Підготовка підходить до завершення, але організатори запрошують волонтерів зареєструватися для участі в святі. Також потрібні подарунки: теплі нові речі, солодощі, предмети гігієни. 

Протягом року члени Спільноти святого Егідія і руху «Молодь за мир» у вільний від роботи час готують їжу і виходять на вулиці міста, щоб підтримати людей у біді.

В Україні Різдвяні обіди організовуються Спільнотою у Львові, Івано-Франківську, Харкові та Києві.

Різдвяний обід – святкова традиція, що вже цього року зібрала у світі 200 тис. людей. У Києві святкові обіди для бідних людей Спільнота святого Егідія організовує с 1999 р.

Додаткова інформація за телефоном 067 502 85 89.