У Львові розпочався фестиваль давнього церковного співу

15:31, 13 жовтня 2017
Суспільство
441 0
Фото: day.kyiv.ua.

Львівський літургійний центр «Передання» організовує «Фестиваль давнього церковного співу «Під Покровом». До участі у фестивалі запрошені 20 хорових колективів з різних міст України, повідомляє «Щоденний Львів».

Цей фестиваль покликаний донести до широкого загалу багату літургійно-музичну традицію давньої української богослужбової культури. Виступи відбуватимуться в окремих храмах і монастирях Львова, Львівській музичній академії імені Миколи Лисенка, у Національному музеї імені Андрея Шептицького. 

«Програма цього фестиваль передбачає відкриті лекції, святкову програму богослужінь, концерти, майстер-класи з давнього церковного співу.  До участі у фестивалі запрошено 20 хорових колективів з різних міст України. Осінній фестиваль «Під Покровом» стане одним із завершальних ланок у низці цьогорічних заходів, пов’язаних з проведенням чотирьох Літургійно-Музичних Практикумів для реґентів і церковних співців, організованих Літургійним центром "Передання"», - розповіли у прес-службі Львівської міськради.

Координатор-менеджер літургійно-музичного центру «Передання», співак хору «Клірос» Неля Ільченко розповіла: «Давня музика – те, що давало силу нашим предкам і даватиме силу нам, якщо осмислимо її суть. Адже вона є справжнім джерелом, зачерпнувши з якого, не шукатимемо чужого, бо маємо своє, невичерпне, ідентичне і справжнє. Власне, ми переконані досвідно, що маємо все, що нам потрібно, у своїй традиції, і тому так важливо з трепетом відноситись до того, що дає наснагу до життя, допомагає зрозуміти зміст свого буття».

Програму Фестивалю давнього церковного співу «Під Покровом» можна подивитись тут.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter