У День фізкультури та спорту архієрей УПЦ візьме участь у марафонському забігу

11:01, 31 серпня 2017
Суспільство
189 0
Фото: foma.in.ua

Марафон і велопробіг вулицями кафедрального міста Запорізької єпархії - Запоріжжя - проведуть 9 вересня, у День фізичної культури та спорту. У спортивному святі «Будь Здоровий» візьме участь голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки козацтва та духовно-фізичного виховання молоді митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука, повідомляє "Фома".

Маршрути марафону і велопробігу, які планують почати в різний час, але завершити одночасно, пройдуть в тому числі вулицями, що носять імена спортсменів. Місце фінішу - Свято-Покровський архієрейський собор. Тут відбудеться зустріч учасників заходу з відомими спортсменами запорізького краю.

Старт (10.30) забігу відбудеться біля храму на честь святих Петра і Февронії, на бігову дистанцію разом з іншими учасниками вийде і владика Лука.

Як зазначено в анонсі, заняття фізкультурою і спортом сприяють вихованню в людині самодисципліни і сили волі, які необхідні для духовного життя.

«Фізична праця відіграє важливу роль у формуванні нашої особистості й подоланні гріховності, тому що вчить нашу душу зосередженості, цілеспрямованості, активності й багато чому іншому. На жаль, зараз люди, які живуть у великих містах, не мають можливості працювати фізично: швидше, навантаження робиться на розум і на емоційну сферу. Тіло в умовах комфортабельного життя просто деградує... А страждає в результаті душа: розслаблений організм швидко втомлюється і частіше хворіє, тому людині стає важко молитися, важко спілкуватися з людьми і робити добрі справи. Тому життєво необхідно давати тілу якесь навантаження, тренування», - вважають організатори.

Крім того, «якщо спорт дає можливість донести до інших людей якісь важливі, з християнської точки зору, цінності, заняття може сприяти порятунку, тобто формуванню правильно розподілу людської особистості...». Також «спорт допомагає людині долати свої страхи, свою неміч».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter