Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

Рада єпископів Львівської області ухвалила звернення щодо невиплати зарплати українцям

Фото volynpost.com
Фото volynpost.com

Владики католицьких та православних українських церков Львівщини звернулися до своїх вірних через проблему, з якою дуже часто стикаються українці, не отримуючи власних, зароблених нелегкою працею грошей або отримуючи їх із значним запізненням. Зокрема, у зверненні владики наголошують на тому, що невиплата справедливо заробленої плати є не лише негативним суспільним явищем, але й одним із найважчих гріхів людини.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Львівської ОДА, звернення ухвалили на засіданні Ради єпископів Львівської області, яке відбулося за участі керівництва Львівської облдержадміністрації. 

У тексті звернення наголошується на «гідності праці і гріху затримки чи невиплати заробітної плати».

«Так як усе сотворене призначене було Творцем на спільне благо для усього людства, так і національне багатство, творене працею, повинно бути спільним благом для усього народу. Тут не йдеться про однаковий і рівний розподіл усього між усіма, а про справедливий розподіл доходів за здібностями і продуктивністю працівників. Людина через гідну винагороду своєї праці повинна мати справедливу частку в національному багатстві. Тому так гірко і прикро ставати свідком гріха, який повторюється з прадавніх часів – привласнення чужої праці, відчуження робітника від плодів його праці. Затримка чи невиплата заробітної плати – гріх, що волає про помсту до Господа», - йдеться у тексті звернення переданому УНІАН.

Владики закликали «усіх, від кого це залежить, керівників, власників підприємств, установ: виплачуйте вчасно заробітну платню своїм працівникам, дбайте, щоб ця платня та умови праці були гідними людини».

Звернення підписали: Владика Ігор Возьняк, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ; Владика Димитрій Рудюк, Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП; Владика Макарій Малетич, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ; Владика Філарет Кучеров, Єпископ Львівський і Галицький УПЦ; Владика Яків Макарчук, Архиєпископ Дрогобицький і Самбірський УПЦ КП; Владика Ярослав Приріз, Єпископ Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ, Владика Мечислав Мокшицький, Архиєпископ, Львівський Римсько-Католицький Митрополит; Владика Михаїл Колтун, Єпископ Сокальсько-Жовківський УГКЦ; Владика Тарас Сеньків, Єпископ Стрийський УГКЦ.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку