Спілка християнських письменників України оголосила літературний конкурс сатири та гумору / shpu.com.ua

Стартував Всеукраїнський заочний християнський літературний конкурс сатири та гумору «Минула весна, минуло літо… Осінь українського християнства», оголошений Спілкою християнських письменників України.

Про це повідомляє портал "Релігія в Україні".

Конкурс складається з трьох номінацій – притча, мала проза та поезія і має метою викрити та описати за допомогою художнього слова, під несподіваним кутом зору, зі здоровим почуттям гумору, або ж у памфлетній різкій формі, питання вад і ганебних явищ в громадсько-політичному, релігійному, культурно-освітньому, суспільно-виробничому житті нашого суспільства.

Відео дня

Організатор конкурсу, Спілка християнських письменників України, прагне заохотити християнських авторів до розвитку у різних літературних напрямках, виявити талановитих християнських авторів та навіть зруйнувати стереотипи у розповсюдженні Євангелія, щоб насіння Божої істини сіялось у більш широкі кола співвітчизників.

До участі в Конкурсі запрошуються не тільки члени СХПУ та кандидати до вступу у Спілку, але й усі бажаючі, члени християнських церков України різних конфесій.

Кінцевий термін подання робіт – 25 листопада 2018 року.

Вручення нагород переможцям відбудеться 1 грудня 2018 року. Також 1 грудня 2018 року планується вручення щорічної Всеукраїнської літературної християнської премії, започаткованої головою СХПУ Костянтином Шаповаловим.

Більш детальну інформацію про участь у Конкурсі можна знайти на сайті СХПУ.