У Борисполі відзначили свято духовної музики, присвячене небесним покровителям міста / boryspil-eparchy.org

У день пам'яті святих  мучеників Бориса і Гліба, 6 серпня, у місті Борисполі з благословення митрополита Антонія вже другий рік поспіль відбулося свято духовноі музики. 

Назва міста безпосередньо пов’язана зі святим Борисом, сином князя Володимира. Тож храмове свято Борисполя відзначається 6 серпня саме у день святих Бориса і Гліба, повідомляє сайт Бориспільської єпархії УПЦ.

/ boryspil-eparchy.org

На Європейській площі перед мерією з привітанням виступив мер міста і благочинний протоієрей Георгій Носач. Він передав вітання зі святом від митрополита Антонія усім містянам та учасникам концерту, побажав представникам влади мудрого управління по образу князів Бориса і Гліба, подякував вірянам за участь у хресній ході на честь 1030 ліття хрещення Русі. 

/ boryspil-eparchy.org

В концерті взяли участь артисти із відомих українських телепроектів: фіналіст телепроекту “Україна має талант” Арсеній Журавель, фіналіст телепроекту “Голос Країни” Олександр Ковтун, учасниця телепроекту “Голос країни”  Ірина Смірнова та інші.

/ boryspil-eparchy.org

Також мешканців Борисполя привітав відомий виконавець духовних  пісень протоієрей Сергій Кисельов, який виконав декілька своіх творів.

У концерті також  взяв участь відомий украінський бард, кобзар, бандурист Василь Жданкін.