На Львівщині чоловіка засудили до трьох років ув'язнення за крадіжку пожертв / pershij.com.ua, ілюстративне фото

Мешканця Червонограда, який вкрав гроші зі скриньки для пожертв та пошкодив два підсвічники і розп'яття Іісуса Христа, засудили до трьох років ув'язнення.

У вироку Червоноградського міського суду вказано, що чоловіка раніше неодноразово судили за майнові злочини, а в березні його зловили під час спроби пограбування місцевого храму, повідомляє "Zaxid.net".

У судових матеріалах згадано два злочини, до яких причетний засуджений. Спершу посеред дня 6 березня він спробував вкрасти гроші зі скриньки для пожертв у церкві Парафії зіслання Святого Духа. Розбив двері, витягнув зі скриньки 805 грн, після чого його помітив настоятель храму.

Відео дня

Через півтора тижня після цього випадку чоловіка виявили у монастирі Святого Юрія. Там він у присутності кількох осіб пошкодив два підсвічники та розп'яття Іісуса Христа. У вироку суду вказано, що його дії зірвали режим роботи храму, а «парафії завдано матеріальної шкоди на суму 4500 грн». Водночас на судовому засіданні чоловік заявив, що умисно пошкодив церковне майно.

Він також повністю визнав свою вину, попросивши не призначати надто суворого покарання. Суд вирішив, що оскільки чоловік вже був неодноразово судимий, то для виправлення йому потрібно призначити реальний термін.

Відтак мешканця Червонограда посадили на три роки і один місяць, але він ще має змогу оскаржити цей вирок у апеляційному суді.