На Тернопільщині підприємець побудував церкву на місці складу з отрутохімікатами

22:04, 27 квітня 2018
Суспільство
4239 0
/ business-companion.te.ua

На території, де тепер стоїть церква святих Петра й Павла, був склад отрутохімікатів і стіни будівлі й землі під нею на кілька метрів були просякнуті отрутою. Про це повідомляє "Depo.Тернопіль".

Бажання спорудити церкву в селі Мала Плавуча Козівського району виникло в директора тернопільської будівельної фірми Богдана Завитія після того, як йому наснився дивний сон.

За словами підприємця, уві сні він приїхав у своє рідне село Мала Плавуча і почав зводити храм. І не де-небудь, а на місці старого костелу, де десятки років зберігалися отрутохімікати.

Чоловік перейнявся побаченим у сні й сприйняв це за знак. Рішення прийшло відразу - буде зводити храм на місці костелу. Польська громада, якій належала будівля, погодилася на таке перетворення, адже ніхто б інший не взявся до такої роботи - занадто багато коштів і зусиль потрібно було прикласти, щоб убезпечити це місце від зловонного запаху, а землю звільнити від отрути.

Невдовзі чоловік справді прислав техніку в село й працівники будівельної фірми вивезли з місця, де був у костелі склад, тонни отруєної землі, будівельних відходів. А через три роки на цьому місці виросла церква.

Богдан Завитій не обмежився цими роботами. Облагородив територію старого цвинтаря, збудував біля храму дзвінницю. Також на території церкви побудували станції Хресної дороги.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter