/ lavra.ua

У Світлу седмицю у Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі відкрилася православна виставка, приурочена до святкування Святої Пасхи.

У святій обителі проходять постійно протягом декількох років виставки, приурочені до православних свят, але цього року вперше почала свою роботу саме «Пасхальна», повідомляється на сайті Києво-Печерської лаври.

 / lavra.ua

Перед початком роботи виставки було звершено молебень, який з благословення Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла звершив глава відділу соціального служіння обителі ієромонах Лукіан.

Відео дня
 / lavra.ua

Після закінчення молебню отець Лукіан передав всім учасникам виставки благословення Священноархімандрита Києво-Печерської Лаври Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і Намісника монастиря митрополита Павла, побажавши «ділитися з усіма пасхальною радістю, хто б не зустрічався на життєвому шляху».

 / lavra.ua

Отець Лукіан окропив учасників виставки і все, що вони пропонують відвідувачам, святою водою.

 / lavra.ua

На виставці «Пасхальній» свої товари пропонують представники ближнього зарубіжжя, представники українських єпархій, церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. До уваги відвідувачів пропонуються церковне начиння і предмети, ікони, духовна література, музичні твори та церковні піснеспіви в аудіо- та відеозапису, православні фільми на сучасних цифрових носіях, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел, вироби швейного виробництва, лікувальні трав’яні збори, монастирські чаї, що підтримують загальний тонус організму, мед різних сортів, продукти бджільництва, воскові свічки.

Також можна подати записки про рідних і близьких в православні храми і монастирі.

Виставка буде проходити з 14 по 22 квітня поточного року.

Режим роботи — з 9.00 до 19.00 години. Вхід вільний.