Місія ОБСЄ вивчає ситуацію навколо храму у Птичі

22:06, 05 квітня 2018
Суспільство
5958 0
/ erve.ua

Спостерігач фіксував події, які відбувались навколо храму, починаючи з 2 квітня. Про це кореспонденту ERVE.UA повідомили у прес-службі Дубенської РДА.

Нагадаємо, що 2 квітня Дубенський районний суд скасував тимчасово накладений арешт на Свято-Успенський храм села Птича. Цього ж дня до храму почали сходитись місцеві мешканці - прихильники УПЦ та УПЦ КП. Новим рішенням суду 3 квітня на храм було накладено арешт, всі двері до церкви - опечатані, на місці події чергують правоохоронці.

Саме для фіксації ланцюга подій, які висвітлювались у різних джерелах по-різному, на місце конфлікту прибув представник місії ОБСЄ. Для цього пан Юріе Гросу разом з представниками влади поспілкувались із керівництвом поліції та місцевим населенням - представниками УПЦ та УПЦ КП. Ними було проведено огляд приміщення храму ззовні.

Голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк повідомив, що напередодні, після тривалих перемовин досягнуто домовленості, щоб 18 квітня о 14 годині провести зустріч у кабінеті голови Птицької сільської ради за участі представників влади, правоохоронних органів та по 5 осіб від представників УПЦ та УПЦ КП. До участі в зустрічі запрошено також спостерігача спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter