У Запоріжжі відбулася презентація поеми протоієрея В'ячеслава Власенка «Житіє святого князя В'ячеслава Чеського»

07:09, 21 березня 2018
Суспільство
6039 0
/ hram.zp.ua

У п'ятницю 16 березня у приміщенні Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва відбулася презентація поеми Радислава Гуслина (протоієрея В'ячеслава Власенка) «Житіє святого князя В'ячеслава Чеського».

Поема присвячена святому благовірному князю В'ячеславу Чеському, який здавна шанується у Руській Православній Церкві, зазначає прес-служба Запорізької єпархії УПЦ.

На початку творчої зустрічі перед слухачами виступили музиканти Колегіуму Jiva Online зі своїми кращими композиціями. Дуже тепло їх зустріли всі, хто прийшов цього вечора до бібліотеки.

/ hram.zp.ua

Між піснями отець В'ячеслав читав свої нові та вже відомі вірші. Спільними зусиллями автора і його аудиторії була створена атмосфера творчого співпереживання і довірливості, у якій прозвучала поема про святого благовірного князя В'ячеслава Чеського.

"Твір, який створено на основі житія святого мученика, занурив слухачів у події Х століття. Чехія, неподільна влада, підступне вбивство князя В'ячеслава, а пізніше його прославлення в лику святих не залишили байдужими нікого. Напевно, тому, що, незважаючи на минулі 1000 років, мало що змінилося у відносинах між людьми, і все описане автором, можна віднести і до сьогодення", - зазначається на сайті єпархії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter