Зупинка громадського транспорту поруч із Кафедральним собором УПЦ змінить режим роботи на постійний

19:22, 16 березня 2018
Суспільство
2988 0
/ sobor.in.ua

Протягом березня цього року час роботи зупинки «Храм усіх святих» буде змінено на постійний з 7.00 до 20.00. Про це повідомляється на сайті Кафедрального собору УПЦ.

Нагадаємо, що два роки тому на прохання священноначалія у Печерському районі Києва для поліпшення обслуговування пасажирів у районі транспортної розв'язки бульвару Дружби народів у напрямку ст. м "Либідська" з'явилася додаткова зупинка "Храм усіх Святих" з режимом роботи "на вимогу".

Два роки тому зупинка "Храм усіх Святих" почала працювати "на вимогу" / sobor.in.ua

У перших числах січня цього року група мешканців Голосіївського району столиці, які є прихожанами Кафедрального собору УПЦ, звернулася до єпископа Бородянського Варсонофія з проханням про допомогу в справі, що стосується заміни тимчасової зупинки громадського транспорту за адресою: м. Київ, вул. Залізничне шосе 3, на постійну.

На підставі запиту парафіян вікарій Київської Митрополії єпископ Варсонофій звернувся у Київську міську державну адміністрацію та генерального директора КП «Київпастранс» Левченко Д. В. із проханням про позитивне вирішення зазначеного питання, а саме - зробити зупинку для міського транспорту обов'язковою і внести її до графіку роботи транспортних організацій.

15 березня 2018 року єпископ Бородянський Варсонофій отримав лист із Київської міської адміністрації, у якому говорилося про те, що питання організації постійного режиму роботи зупинки тролейбусів маршрутів № 1,12,42, 43 і автобусів маршрутів №20, 27,52 «Храм усіх святих» розглянуто.

В. о. директора комунального підприємства Київпастранс С. Литвинов повідомив також, що протягом березня 2018 року час роботи зупинки «Храм усіх святих» буде змінено на постійний з 7.00 до 20.00.

Громада Кафедрального собору УПЦ на честь Воскресіння Христового висловлює подяку меру м. Києва Віталію Кличку і всій КМДА за розуміння і оперативне вирішення проблеми.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter