Школярка з Рівненщини отримала спеціальну нагороду на Всеукраїнському конкурсі журналістів за статтю про священика УПЦ

20:11, 08 березня 2018
Суспільство
2410 0
Наталя Доронін, одинадцятикласниця з Рівненщини / news.church.ua

Наталя Доронін, одинадцятикласниця з Рівненщини, отримала на Всеукраїнському конкурсі “Я – журналіст!” спеціальну відзнаку Національна спілка журналістів України (НСЖУ) за статтю про клірика Сарненської єпархії Української Православної Церкви.

Про це написав на своїй сторінці у фейсбук керівник Школи універсального журналіста, головний редактор Видавничого дому “ОГО” у Рівному Віталій Голубєв, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Герой статті, о. Павло Дубінець / news.church.ua

“…Його можна побачити не тільки у церкві, а й на сінокосі, на футбольному полі, у музеї чи архіві. Неспокій – кредо його життя. Байдужість не властива його характеру. Він – священик, отець Павло Дубінець, настоятель церкви Святої Мучениці Параскеви с.Морочне на Рівненщині”, - так починається робота Наталі Доронін. 

Герой статті, о. Павло Дубінець (настоятель Свято-Параскевського Храму села Морочне, Зарічненського району Полісся), на додачу до всього написаного, - ще й член НСЖУ, а також - випускник Національного університету «Острозька академія», розповів Віталій Голубєв.

«Саме на Школі універсального журналіста в Острозькій академії ми познайомились із обдарованою школяркою з віддаленого поліського села Мутвиця Наталею Доронін.

Порадили їй узяти участь у конкурсі “Я – журналіст!” – і дівчина написала чудовий твір про непересічного земляка-священослужителя», - зазначив керівник Школи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter