У Києві оголошені переможці IV Міжнародного кінофестивалю «Світло»

20:22, 01 березня 2018
Суспільство
2943 0
Роботи спонукали глядачів до роздумів про цінність людського життя / religion.in.ua

Глядач мав можливість упродовж двох днів дивитися якісний кінопродукт, різноманітні за жанром та змістом роботи, об’єднані метою зробити світ кращим, повідомляє "Релігія в Україні".

Документальне кіно було представлене різноплановими роботами

Серед 3000 заявлених на конкурс робіт було відібрано 45 найкращих, які й були представлені на суд журі та глядачів. Більшу частину програми кінофестивалю складали роботи українських кінематографістів. Також цього року були представлені цікаві роботи режисерів з інших країн світу – Англії, Італії, Румунії, Франції, США, Норвегії, Індії.

Роботи спонукали глядачів до роздумів про цінність людського життя, милосердя та любов, небайдужість, про те, як виживати та не втрачати надію в жорстких умовах сьогодення. Документальне кіно було представлене різноплановими роботами, наприклад, це остання кіносповідь Лесі Гонгадзе про любов до своїх синів, історичний фільм про наслідки Реформації у Європі, розповідь про війну на сході України очима маленьких жителів Донбасу. 

На цьому кінофестивалі два фільми на християнську тематику одержали нагороди – короткометражний документальний фільм «Реванш XXI» про історію Реформації в Європі режисера Світлани Тимошенко та короткометражний ігровий фільм «Абігель» режисера Віри Микайленко із США, який одержав спеціальну премію журі «За популяризацію вічних цінностей».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter