Далай-ламі присуджена премія Темплтона за прогрес у релігії

18:34, 06 квітня 2012
Інші релігії
0 0

Вручення відбудеться 14 травня

Далай-лама удостоєний премії Темплтона за прогрес у релігії. Вручення премії відбудеться 14 травня в соборі Святого Павла в Лондоні.  Прес-конференція буде проведена до початку церемонії , та буде онлайн транслюватися в Інтернеті. У заяві фонду сказано, що Далай-лама нагороджується "за видатні зусилля з підтримки та розвитку концепцій універсальної етики, ненасильства та міжрелігійної гармонії у світовому масштабі", повідомляє Кіріос.

Премія Темплтона - $ 1,7 млн. - є найбільшою у світі щорічною грошовою премією, даною людині. Це визнання "живої людини, яка зробила винятковий внесок у підтвердження духовного виміру життя".

Далай-лама, який був нагороджений Нобелівською премією миру в 1989 році, є автором і співавтором понад 70 книг, у тому числі бестселерів "Мистецтво щастя" (1998) і "Всесвіт в одному атомі" (2005). Його остання книга називається "Поза Релігією: Етика для Цілого Світу" (2011).

У своїй відео-заяві Далай-лама сказав: "Коли я почув сьогодні про те, щоб ви присудити мені цю дуже відому нагороду, я дійсно відчув, що це ще один знак визнання мого маленького служіння людству, яке полягає головним чином у відмові від насильства та єдності навколо різних релігійних традицій".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter