Фото: r500.ua

У Луцьку з 12 по14 жовтня відбулася Міжнародна конференція «За межею страждань». Головною метою заходу було відкрити християнський погляд на служіння людям з інвалідністю, повідомляється на сайті r500.ua.

Партнером в організації конференції виступив Всеукраїнський благодійний фонд «500-річчя Реформації».

Подія, що об`єднала більше ніж 250 учасників з різних куточків України, а також Білорусії, Румунії та Америки була давньою мрією головних ідеологів служіння людям з інвалідністю в Луцьку - Сергія та Наталі Больчук.

Відео дня

«Є зустрічі, які приносять благословення в наше життя, змінюють наш напрямок і приводять нас до конкретних рішень, що дають певний переворот у нашому житті», - сказав пастор церкви «Фіміам» Павло Миронюк на відкритті конференції.

Курс «За межею страждань: християнський погляд на служіння людям з інвалідністю» створений Християнським інститутом з питань інвалідності при місії «Джоні і друзі» та робить огляд богословської та практичної основи служіння. Він допомагає мислити критично і співчутливо, чітко розуміти складність проблем, з якими стикаються люди з інвалідністю та їхні сім`ї, а також з упевненістю нести їм любов Господа Ісуса Христа.

Дана конференція стала вступним тренінгом, що надихнув і підштовхнув учасників до більш ґрунтовного служіння сім`ям, які шукають любов і прийняття. Курс з чотирьох уроків заклав основу для започаткування, а іншим для розширення роботи з тими, хто потерпає від інвалідності. Повний і системний навчальний посібник налічує 16 занять та розділений на чотири модулі.