Фото: pogliad.ua

У Київському університеті імені Бориса Грінченка 15 вересня об 11.00  відбудеться відкрита лекція “Фактори економічного розвитку” доктора філософії з економіки, професора Школи менеджменту імені Уезерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв (Weatherhead School of Management Case Western Reserve University (США) Романа Шеремети.

У рамках лекції відбудеться презентація книги “Реформація. Успіх Європи і шанс для України” (за ред. Романа Шеремети та Ольги Романенко), авторами якої є вчені з п’яти країн світу, у якій проаналізовано причинно-наслідковий зв’язок між Реформацією і подальшим економічним та науковим розвитком країн Європи, повідомляє портал "Педагогічна преса"

***Роман Шеремета – спеціаліст в експериментальній економіці та теорії ігор. Знання у цих областях застосовує в багатьох інших дисциплінах: поведінковій економіці, конфліктології, теорії галузевих ринків, економіці праці й держсектору. Входить до складу редколегії видання Journal of Economic Behaviour and Organization з третьої категорії рейтингу Academic Journal Guide. Кращий науковець України за версією журналу «Forbes» 2015 року.

Відео дня