Субота,
21 жовтня 2017
Наші спільноти

У Вінниці стартував спільний соціальний проект держави і Церкви Адвентистів сьомого дня

Відкриття благодійного проекту
Відкриття благодійного проекту «Подаруй мені надію»

Днями в ЦПКіВ ім.М.Горького відбулося відкриття благодійного проекту «Подаруй мені надію», реалізаторами якого є управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації і релігійні організації Церкви Адвентистів сьомого дня області, повідомляє сайт Вінницької ОДА.

Метою заходу є популяризація здорового способу життя, сімейних, духовних, фізичних і моральних цінностей та патріотизму серед населення області.В рамках заходу вінничанам вимірювали вагу, тиск, пульс у спокої і при навантаженні, об’єм легень, вміст жиру в організмі, а також встановлювали біологічний вік. Для дітей було запропоновано виставу, багато ігор та розваг.

Церквою розроблено відповідні програми для різних вікових груп населення: для дітей, молоді та дорослих людей.

Церквою розроблено відповідні програми для різних вікових груп населення: для дітей, молоді та дорослих людей.

«Історично склалося так, - розповідає голова Подільської конференції АСД Михайло Вільчинський - що протягом останньої чверті XX століття вагомими внесками у розробку теорії формування здорового способу життя, стали дослідження вчених канадського і північноамериканського регіонів. Нашою церквою опрацьовано всі світові та вітчизняні напрацювання та за багато років розроблено власні методики та різноманітні програми».

За словами Ігоря Салецького, начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації, даний напрямок роботи є надто важливий для майбутнього нашої держави, а тому має втілюватись в життя усім суспільством, на засадах партнерства з різноманітними державними, суспільними, приватними, релігійними та бізнес-структурами. Місія органів державної влади має полягати у консолідації, координуванні діяльності та підтримці ресурсами.

Даний проект також передбачає підтримку онкохворих дітей. У день відкриття заходу в парку відпочинку грав духовий оркестр Жмеринської релігійної громади АСД, продавались солодощі, спечені вірянами церкви, працювала велика кількість волонтерів. Понад десять тисяч гривень було зібрано і передано організаторами заходу батькам важко хворого хлопчика Мурашевського Олега. 

Духовий оркестр Жмеринської релігійної громади АСД
Духовий оркестр Жмеринської релігійної громади АСД

Релігійними організаціями церкви Адвентистів сьомого дня Вінницької області упродовж багатьох років проводяться в населених пунктах області заходи під назвою «Країна здоров’я», метою яких є інформування населення про наслідки нікотинової та алкогольної залежності, профілактика куріння серед підростаючого покоління, створення іміджу здорової, високоморальної, національно-свідомої і духовно багатої особистості, формування в свідомості молоді та дітей загальнолюдських ціннісних орієнтирів, розкриття та втілення в життя принципів здоров’я.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку