/ facebook.com/petroporoshenko

Дружина Президента України Марина Порошенко провела зустріч із всесвітньовідомим мотиваційним спікером Ніком Вуйчичем, який зараз перебуває з візитом в Україні.

У ході зустрічі йшлося про виховання і навчання молодого покоління, яке є основою майбутнього, повідомляється на сайті Президента України.

/ facebook.com/petroporoshenko

Перша леді розповіла про етапи реалізації реформи інклюзивної освіти та про український досвід в усуненні бар'єрів для навчання дітей з особливими освітніми потребами у звичайних школах. Нік Вуйчич був першою дитиною з інвалідністю в Австралії, яка навчалася у звичайній школі.

Відео дня

Під час розмови Нік Вуйчич підкреслив, що Україна може стати прикладом стрімкого й успішного впровадження цивілізованих стандартів життя та захисту прав людини з інвалідністю.

/ facebook.com/petroporoshenko

Нік Вуйчич висловив підтримку Україні, яка захищає свою територіальну цілісність і незалежність на Сході та в Криму: «Мої батьки із Сербії, і ми знаємо, що таке війна. Моє серце з вами. Я люблю Україну і буду популяризувати її в усьому світі».

Марина Порошенко вручила Ніку Вуйчичу подяку від Президента України Петра Порошенка «за надзвичайно важливу роботу і зусилля, спрямовані на підтримку людей, які кидають виклик долі».

Сам Президент України висловив подяку Вуйчичу на свой сторінці у Фейсбук.

"Вдячний всесвітньовідомому мотиваційному спікеру за підтримку української молоді та віру в Україну!", - написав Глава Держави.

Вдячний всесвітньовідомому