Триває збір коштів для лікування 5-річного Іллі Козаченка - "Надіюсь і вірю"

17:04, 12 лютого 2018
7776 0
1

Як повідомили "УНІАН-Релігії" в БФ "Надіюсь і вірю", Іллі дуже подобається все ремонтувати і будувати. Одного разу, коли Іллюша був вдома у перерві між блоками другого протоколу, мама зайшла в кімнату і побачила, що дверцята тумбочки розкручені. Маленький помічник усе полагодив. Мама, побачивши таке захоплення сина, купила йому набір інструментів і справжню будівельну каску. Тепер у будинку все буде відремонтовано.

Минулого тижня хлопчик заступив на третій протокол. Після «хімії» у Іллі впали показники крові. Дитина відмовлялася від прийому їжі, ослабла. На тлі зниженого імунітету загострилася грибкова інфекція. В Іллі утворилися ранки в роті. Щоб не допустити поширення грибкової інфекції, хлопчику призначений протигрибковий препарат «Ноксафіл». Відкрито збір на 1 флакон препарату.

Сума дуже велика для мами Іллі, самостійно їй важко впоратися з поточними витратами, а сина лікувати потрібно. Ілля – єдина й довгоочікувана дитина, його виховує одна мама. Допомоги чекати нізвідки. Хлопчик лікується з минулого року, всі заощадження цієї маленької сім'ї вже давно вичерпані. Будь ласка, допоможіть вилікувати Іллю!

Про те, як допомогти Іллі Козаченко – читайте на сайті БФ "Надіюсь і вірю".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter