Відкрито збір коштів для лікування Валентина Плюсіна – "Надіюсь і вірю"

17:36, 16 листопада 2017
1557 0
1

У жовтні Валентину Плюснину виповнилося 14 років, він мріяв стати баскетболістом і з відзнакою закінчити школу, але мріям хлопця не судилося справдитися так скоро - у березні йому поставили діагноз: апластична анемія, важкий перебіг.

Як повідомили "УНІАН-Релігії" вБФ "Надіюсь і вірю", кістковий мозок Валентина перестав виробляти необхідну кількість кров'яних клітин, еритроцитів, тромбоцитів і лейкоцитів. Усе починалося з болю в суглобах. Тоді Валику поставили діагноз: артрит. Але біль щодня посилювалася, хлопчик став блідим, по його тілу пішли синці й почали турбувати носові кровотечі.

З квітня Валентин знаходиться в стаціонарі обласної дитячої клінічної лікарні Дніпра та проходить імуносупресивну терапію. Спорт довелося відкласти до повного одужання, так як лікарі заборонили активні ігри.

Валентин – молодший син у родині. Він розумний, добрий і красивий хлопчик. Мама Любов Володимирівна одна виховує двох синів. Через хворобу молодшого сина мама змушена була залишити роботу й постійно знаходиться з ним у лікарні. Лікування хлопчика тривале й дуже дороге. Зараз хлопчику необхідні препарати «Ванкоміцин» - 2 упаковки й «Солу-кортеф» - 10 флаконів на загальну суму 4 504,76 грн. Але на лікування у мами коштів не вистачає, а без нього хлопчик не може залишатися. У мами Валентина одна надія – на добрі серця людей. Підтримайте, будь ласка, хлопчика!

Як і чим допомогти Валентину Плюсину, читайте на сайті благодійного фонду "Надіюсь і вірю".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter