12-річний Ігор Главан бореться з лейкозом і потребує допомоги – "Надіюсь і вірю"

15:44, 21 листопада 2017
2664 0
1

Ігор Главан вже майже рік бореться з лейкозом.

Як повідомили "УНІАН-Релігії" в БФ "Надіюсь і вірю", на початку грудня у нього почала сильно боліти нога. Навіть вчителі в школі вже звернули увагу, що Ігорю стало важко пересуватися. Хірург оглянув дитину й не знайшов нічого підозрілого, що могло б викликати біль. Аналіз крові нічого не прояснив. За наполяганням мами зробили рентген – і теж нічого не виявили.

Мама вирішила відвезти сина у Кіровоград. Ігорю ставало все гірше – з'явилася блювота, слабкість... Уже в Кіровограді хлопчик потрапляв у реанімаційне відділення. Проведені аналізи показали підозру на лейкоз. Ігоря направляють у Миколаїв.

З грудня дитина проходить лікування в Миколаївській ОДЛ. Він віднесений до групи високого ризику, за укладенням референс-лабораторії «Охмадит». Боротися з цією хворобою нелегко, після хіміотерапії виникають ускладнення, катастрофічно знижується імунітет. Для Ігоря лікування – дуже велике випробування. Але він не падає духом, і весь вільний час зайнятий  конструкторами, збирає різні цікаві фігурки для себе й малюків із сусідніх палат.

Але лікування треба продовжувати. Хлопчику зараз вкрай необхідний антибіотик «Сульперазон» – 50 флаконів на суму 13 506 грн. Ця сума дуже велика для сім'ї Ігоря. Хлопчик лікується із грудня минулого року і всі заощадження вже давно вичерпані. Мама Ігоря звертається з проханням про допомогу до всіх небайдужих людей.

Як і чим допомогти Ігорю Главану, читайте на сайті благодійного фонду "Надіюсь і вірю".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter