5-річна Софія бореться з лейкозом і потребує допомоги - "Надіюсь і вірю"

17:08, 20 листопада 2017
1170 0
1

Красива усміхнена дівчинка з великими сірими очима - Софійка Збара бореться з гострим лімфатичних лейкозом і потребує допомоги.

Як повідомили "УНІАН-Релігії" в БФ "Надіюсь і вірю", Софії всього 5 років, вона родом з села Вишневе, Дніпропетровської області. Раніше весела й життєрадісна дівчинка раптом почала відчувати себе погано: почала швидко втомлюватися, з'явилася підвищена пітливість. Потім у Софії піднялася висока температура, з'явився кашель, слабкість, млявість. Спочатку лікувалися вдома самостійно, потім звернулися в лікарню. Аналіз крові викликав підозру в дільничного лікаря і дівчинку направили на обстеження і подальше лікування.

Мієлограма показала наявність бластів 90,2%. Референс-лабораторія клініки Охматдит підтвердила передбачуваний діагноз: гострий лімфобласний лейкоз, Т-лінійний варіант.

Дівчинці призначено лікування хіміотерапією, вона закінчує перший протокол. Лікування дуже важко дається Софійці: вона погано переносить хімію, у неї постійно болить живіт, високий тиск, тахікардія, погані показники печінки, грибкові ураження слизових оболонок у роті.

«На лікування потрібні великі кошти, яких я і моя сім'я не має. А попереду - другий протокол високодозної хімії, підтримуюча терапія та реабілітація. Я дуже Вас прошу допомогти мені в лікуванні єдиної дитини», - просить мама Софійки.

Для подальшого лікування Софійці потрібні 2 флакона «Метотрексату», загальною вартістю 12 644, 32 грн.

Лікування коштує дуже дорого. Софійка - єдина й бажана дитина у мами, яка одна виховує доньку. Вона працює в сільській школі і допомоги чекати нізвідки. Лікарі дають надію, але потрібна допомога, самостійно цій маленькій родині не впоратися.

Як і чим допомогти Софії Збаре, читайте на сайті благодійного фонду "Надіюсь і вірю".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter