Четвер,
19 жовтня 2017
Наші спільноти

Юлі Коломійчук потрібна допомога в боротьбі з раком – "Надіюсь і вірю"

1

У жовтні Юлі Коломійчук виповниться 16 років; вона дуже відкрита, любить спілкуватися зі своїми однолітками, вишивати та малювати. Зараз дівчині потрібні кошти для лікування злоякісної пухлини.

Як повідомили "УНІАН-Релігії" в БФ "Надіюсь і вірю", Юля зростала і розвивалася, як і всі здорові діти, але в березні 2016 року життя дівчинки кардинально змінилася. У неї раптом піднялася висока температура, до 40С і її госпіталізували в районну лікарню. Але лікарі були здивовані аналізами і станом дівчинки, і перенаправили її до гематолога. Була підозра на злоякісну пухлину.

Юля дуже схудла. Дівчинка пройшла 4 блоки хіміотерапії в Житомирській ОДКБ. Результати КТ показали, що змін немає, пухлина не відреагувала на лікування і продовжує рости. Юлі призначили два блоки високодозної хімії. Результат КТ: змін немає. Далі консультації в Інституті раку. Лікування - дівчинка пройшла 1 блок хіміотерапії в ЖОДКБ, другий - в Охмадиті, потім у лютому – була зроблена пересадка стовбурових клітин. І результат КТ: пухлини немає!

На 30 день після цієї процедури результати обстежень були хорошими і дівчинку в березні виписали додому. Кожен місяць вона з мамою приїжджала на КТ і додаткові обстеження. Але в липні були виявлені осередки хвороби в легенях. Проведене КТ показало прогресування хвороби і дівчинку поклали знову в лікарні.

Зараз Юля проходить хіміотерапію у відділенні ТКМ клініки Охматдит. Результати обстежень після 1 блоку показали, що пухлина піддається лікуванню. Днями дівчина заступила на другий блок. Потім, в кінці вересня, її знову чекає процедура з пересадки стовбурових клітин.

Для продовження лікування Юлі потрібні медикаменти на суму 8 666, 88 грн: «Авелокс», «Інфезол», «Коаліціада», «Урсофальк».

Лікується дівчинка майже 1,7 року. За цей час батьки вичерпали всі заощадження. У Юлі є молодший братик, йому 12 років, він школяр. За час, проведений у лікарняних стінах, дівчинка подорослішала. Вона відповідальна людина, з послухом відноситься до призначень лікарів, старанно приймає лікування і мріє про швидке одужання!

Про те, як допомогти Юлі – читайте на сайті БФ "Надіюсь і вірю".

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку