Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

8-річному Єгору потрібна допомога в боротьбі за життя – "Надіюсь і вірю"

1

8-річний Єгор Горбунов обожнює співати, малювати й читати дитячі віршики. Він міг би досягти успіхів у творчості, якщо б більшу частину часу не проводив у сумовитих лікарняних палатах з сірими стінами.

Як повідомили "УНІАН-Релігії" в БФ "Надіюсь і вірю", з перших хвилин життя у хлопчика не повністю відкрилися легені, у результаті чого стався крововилив у мозок. Лікарі поставили діагноз – внутрішня гідроцефалія – це складне захворювання. Мозок дитини накопичує надлишкову спинномозкову рідину, яку необхідно примусово виводити через спеціальний шунт, що встановлюється в тіло дитини. У 2,5 місяці Єгор переніс першу операцію зі встановлення шунта, потім, через 2 тижні – повторну.

Усе пройшло успішно, життя сім'ї увійшло у звичний ритм. На радість батькам Єгор ріс і почувався добре. Коли хлопчику виповнилося 5 років, старий шунт необхідно було замінити. З цього моменту у лікарів почалися проблеми. Новий встановлений шунт не прижився. Як наслідок - функціональне порушення кишечника. Дитині зробили операцію в черевній порожнині й видалили апендицит.

У вересні 2004 року була проведена ще одна операція черевної порожнини. Цього разу промивали всі органи й шунт перенесли в передсердя. Після операції дитина більше місяця не їла і майже не пила, життя підтримували лише крапельницями.

У листопаді 2015 року знову сталася дисфункція шунта й провели ще одну операцію. В Єгорки почалося зараження крові – сепсис. Інфекцію вбивали антибіотиками, і як наслідок – новий додатковий діагноз – ниркова недостатність.

Єгор бореться за життя і не збирається здаватися. Однак для того, щоб жити повноцінним життям, хлопчику необхідні медичні препарати. Батьки вже не справляються фінансово і звертаються до Вас за допомогою.

Про те, як допомогти хлопчику, читайте на сайті БФ "Надіюсь і вірю".

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку