/ Центр інформації УПЦ

УПЦ відзначає три роки предстоятельства Блаженнішого Митрополита Онуфрія (фото)

Українська Православна Церква відзначає третю річницю інтронізації Блаженнішого Митрополита Онуфрія на кафедру Київських митрополитів. Привітати Предстоятелья УПЦ до столиці приїхали єпископи, численне духовенство і віруючі з різних єпархій УПЦ. За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

/ Центр інформації УПЦ

Українська Православна Церква відзначає третю річницю інтронізації Блаженнішого Митрополита Онуфрія на кафедру Київських митрополитів.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, привітати Предстоятелья УПЦ до столиці приїхали єпископи, духовенство і віруючі з багатьох єпархій.

1

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після читання Євангелія Блаженніший митрополит Онуфрій звернувся до присутніх зі словом проповіді. 

2

"У Святому Письмі говориться, якщо людина пам’ятає про своє призначення, про сутність земного життя, про сутність життя вічного, це оберігає її від багатьох гріхів, допомагає зберігати в собі непошкоджений божественний образ, яким Господь украсив кожного з нас. Ті, хто про це пам’ятає, ідуть шляхом, який веде людину до спасіння", - нагадав Митрополит Онуфрій. 

3

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, сьогодні під час урочистостей у Києво-Печерській лаврі були возведені в сан митрополита - архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф: у сан архієпископа - єпископи: Обухівський Іона,  Банченський Лонгин, Конотопський і Глухівський Роман.

3

Довідка Центра інформації УПЦ

Митрополит Онуфрій (Орест Володимирович Березовський) народився 5 листопада 1944 року в селі Коритне Вашківецького, в сьогодні Вижницького, району Чернівецької області в родині священика. У 1961 році закінчив середню школу. Протягом 1962-1964 рр. навчався в Чернівецькому технічному училищі, потім працював в будівельних організаціях Чернівців. У 1966 році вступив на загальнотехнічний факультет Чернівецького університету. У 1969 році після третього курсу університету був зарахований на другий курс Московської духовної семінарії, яку закінчив у 1972 році.

3

18 березня 1971 року прийняв чернечий постриг. 20 червня того ж року монаха Онуфрія висвятили в сан ієродиякона, а 29 травня 1972 року - в сан ієромонаха. У 1980 році возведений у сан ігумена. 28 серпня 1984 року призначений настоятелем Спасо-Преображенського храму Афонського представництва в селі Лукіно (Московської області). З 28 червня 1985 року - благочинний Троїце-Сергієвої лаври. На Різдво 1986 року возведений в сан архімандрита. У 1988 році закінчив Московську духовну академію з ученим ступенем кандидата богослов'я. З 1988 року - намісник Свято-Успенської Почаївської лаври, де прослужив до листопада 1990 року. 9 грудня 1990 хіротонізований на єпископа Чернівецького і Буковинського. У 1994 році возведений у сан архієпископа, в 2000 році - в сан митрополита.

2

24 лютого 2014 року Священний Синод обрав митрополита Онуфрія на посаду місцеблюстителя Київської кафедри.

13 серпня 2014 року обраний Предстоятелем УПЦ. Інтронізація відбулася 17 серпня 2014 року в Києво-Печерській лаврі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter