Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Маші Рюмшиній потрібна допомога в боротьбі з імунодефіцитом – "Надіюсь і вірю"

1

Блакитноока 13-річна Маша Рюмшина любить складати орігамі й вишивати бісером, з радістю присвятила б себе заняттям музикою, однак хвороба не дозволяє їй це робити у повній мірі. Вона змушена жити з генетичним захворюванням - первинним імунодефіцитом.

Як повідомили «УНІАН-Релігії» в БФ «Надіюсь і вірю», Маша зростала так, як і всі діти, лише частіше хворіла: грип, бронхіт, гастрит... Вона була частим відвідувачем дитячих лікарень і знала всіх лікарів. Причину таких частих захворювань визначити не могли, тому просто виписували дитину після закінчення лікування. Стан Маші значно погіршився в 2015 році. Тоді дівчинка в черговий раз захворіла грипом. Протягом 5 днів трималася висока температура, лихоманка, а потім на тілі з'явився висип. Джерело захворювання знову «ховалося» від очей лікарів і цього разу вони нічого серйозного не виявили.

У березні 2016 року Маша різко почала втрачати вагу, скаржилася на погане самопочуття й швидку втому. Разом з батьками дівчинка знову звернулася до лікарів. Потягнулася низка аналізів й обстежень. Зрештою, у неї виявили низький рівень гемоглобіну й білірубіну. Почалося довге лікування, яке дало позитивні результати. Однак у липні цього року Маша захворіла. Зараз у неї діагностували первинний імунодефіцит. Після перших вливань препаратів відзначалася позитивна динаміка, яка також швидко пішла на спад – рівень гемоглобіну й білірубіну впав і не піднімається. Але Маша не здається і бореться за своє здоров'я. Незважаючи на занепад сил, дівчинка не зневіряється і добре тримається. Вона потребує Вашої допомоги і підтримки.

Про те, як і чим можна допомогти Маші, читайте на сайті БФ «Надіюсь і вірю».

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку