Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Відкритий збір коштів для лікування 2-річної Соні Кухарської - "Надіюсь і вірю"

1

Соня Кухарська – завзята дівчинка, яка відрізняється від інших дітей, адже у свої два роки вона бореться зі страшним діагнозом – гострим лімфобластним лейкозом.

Як повідомили "УНІАН-Релігії" в БФ "Надіюсь і вірю", у лютому Соня почувала себе погано. У цей час у дитини прорізалися одразу кілька зубів погане самопочуття лікарі списали на це. Проте після повернення додому, у Соні піднялася температура до 40°C, а на тілі з'явилися гематоми.

Соню терміново привезли до лікарні Новомосковська, а пізніше – відправили в Дніпро. Саме там, за результатами аналізів їй поставили діагноз – гострий лімфобластний лейкоз.

Зараз Соня разом з мамою проходить лікування в дитячій клінічній лікарні Дніпра. Вдома їх чекає 4-річний брат Даня, який тимчасово живе у тітки. Дівчинці призначили кілька курсів хіміотерапії. Для лікування Соні потрібні медикаменти, яких у лікарні немає, і грошей на їхнє придбання в сім'ї Кухарських теж немає.

Дуже скоро дівчинка буде святкувати свій третій день народження. Її єдине бажання - знову бути здоровою та повернутися додому до улюбленого брата. Давайте зробимо їй подарунок!

Про те, як і чим можна допомогти Соні, читайте на сайті БФ "Надіюсь і вірю".

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку