П'ятниця,
21 липня 2017
Наші спільноти

Кирило Жигалко продовжує боротися з раком і потребує допомоги – "Надіюсь і вірю"

1

Кирило Жигалко звик сміятися хворобі в обличчя, бо так він зможе її перемогти; йому відомий смак перемоги, але хвороба вирішила взяти реванш.

Як повідомили «УНІАН-Релігії» в БФ «Надіюсь і вірю», хвороба підкралася до Кирила чотири роки тому. З'явилися болі в нозі та підвищена температура. У Горлівці, де дитина народилася, лікарі допомогти не могли.

Кирила привезли спочатку в Донецьк, а потім у Київський інститут раку. Там хлопчику поставили діагноз – саркома Юінга, або рак кістки. Тоді ніхто не припускав, скільки важких випробувань доведеться пройти Кирилу – курси хіміотерапії та операція з встановлення ендопротеза.

Протез не прижився і почався процес відмирання тканин. Лікарі провели пересадку литкового м'яза, але безрезультатно. Кирило залишився без ноги. Хлопчикові довелося провести півроку в нерухомому стані та фактично заново вчитися ходити.

Незважаючи на труднощі й нові виклики долі, хлопчик продовжував упевнено рухатися до одужання. І йому це вдалося! Рак був переможений, і дитину відпустили додому.

Понад рік захворювання було в ремісії. Однак, у квітні минулого року трапився рецидив. Вогнище – у правій легені.

Нині Кирило перебуває на лікуванні. Дуже скоро у нього починається новий блок хіміотерапії, на який потрібні великі кошти. Таких грошей у мами Кирила немає – вона одна виховує двох дітей.

Не залишайтеся байдужими до проблеми Кирила. Можливо, саме Ваша допомога буде вирішальною у битві дитини з хворобою.

Про те, як допомогти Кирилові Жигалко, читачів на сайті БФ «Надіюсь і вірю».

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку