Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Настя Бондар хоче бути здоровою та сподівається на підтримку

1

Настя Бондар, 13-річна дівчинка, бореться з важкою хворобою - гострим лімфобластним лейкозом.

Як повідомили «УНІАН-Релігії» в БФ «Надіюсь і вірю», цей діагноз їй поставили в 12 років. Хвороба розділила життя дівчинки на два періоди: «до» та «після». Там, за територією лікарняної палати, залишилися сім'я, друзі, футбол, яким вона займалася 3 роки; а в нудній сірій палаті з'явилися сильний біль, крапельниці, хіміотерапія. Вони викликали страх і безнадію, через це Настя закрилася. У дівчинки настала важка депресія, яку їй допоміг подолати психолог.

Незважаючи ні на що, загартована спортом, Настя опанувала себе і старанно виконувала всі вимоги лікарів. Рік наполегливої боротьби дав свої позитивні результати – лейкоз відступив і перейшов у стадію ремісії.

Однак на цьому боротьба не зупиняється. На Настю тепер чекає тривала реабілітація та відновлення внутрішніх органів, уражених хімією. Без фінансової допомоги добрих людей дівчинці не впоратися. Настя сподівається на підтримку в її прагненні стати здоровою.

2

Настя вже кілька місяців перебуває вдома, звикає до звичайного життя. Потроху дівчинка повертається в спорт, без якого не уявляє життя. Також вона надолужує втрачені за час лікування знання.

Дівчинка мріє стати кухарем і радувати оточуючих своїми кулінарними шедеврами. Також Настя дуже хотіла завести собачку і її мрія здійснилася - тепер у неї є Боні, йоркширський тер'єр, який терпляче чекав юну дівчину з лікарні. Мрії здійснюються, треба лише вірити в них! Настя вірить!

Рак уже відступив, але повне одужання ще не настало. Після перенесеного лікування Настя часто хворіє. Тричі на тиждень їй роблять аналізи крові - хіміотерапія підірвала імунітет дівчинки. Показники крові дуже низькі. Підняти їх можна лише медикаментозно.

Про те, чим можна допомогти Насті Бондар, читайте на сайті БФ «Надіюсь і вірю».

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку