П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

Подаруймо Єві радість руху та повноцінного дитинства - "Надеюсь и верю"

1

У красивої та усміхненої дівчинки Єви Троїцької рідкісне захворювання суглобів - серонегативний варіант ювенільного аутоімунного ревматоїдного поліартриту з швидко прогресуючим перебігом. Простими словами - це захворювання, при якому організм дитини виробляє білок, який вражає власні клітини організму. Він руйнує суглоби, вражає структуру ока, знижує апетит.

Про це "УНІАН-Релігії" повідомили в БФ "Надіюсь і вірю".

Зараз дівчинка проходить лікування в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України. За цей період Єві двічі робили пункцію двох колін: відкачували рідину і вводили в суглоби гормон. Але це дало лише короткочасний результат.

Лікарі рекомендували Єві навчання вдома, щоб мінімізувати ризики підхопити інфекцію і менше бути в епіцентрі напруженого епідеміологічного середовища. Тому курс початкової школи дівчинка проходить в міні-класі, який складається лише з трьох дітей - Єва і ще 2 хлопчика. Крім навчання, дівчинка відвідує гуртки з малювання, орігамі та квілінгу. А ще Єва мріє займатися танцями. І дуже сподівається, що в майбутньому це буде можливо.

Ізольоване життя дівчинки накладає свій відбиток на її поведінку з незнайомими людьми. Вона любить бути в тіні, у незнайомому середовищі поводить себе скуто, що, мабуть, сприймається як невихованість і недружелюбність. З недавніх пір колега мами Єви з театру почала проводити уроки акторської майстерності, які Єва намагається регулярно відвідувати.

Через високий ризик прогресування хвороби Єві необхідно приймати дуже дорогий медичний препарат, коштів на який її сім'я не має. Всі гроші батьків йдуть на медикаменти та повноцінне харчування для їх дівчинки. Їх єдина надія – на допомогу небайдужих людей. Єва так хоче пізнайти радість руху і повноцінного дитинство!

Як і чим допомогти Троїцької Єві, читайте на сайті БФ "Надіюсь і вірю".

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку