Понеділок,
26 червня 2017
Наші спільноти

У 8-річного Вані Усок рак: допоможемо дитині вижити - "Надеюсь и верю"

1

Коли мама Вані почула діагноз, встановлений лікарями її синові – повірити не змогла. Абсолютно здорова дитина, яка лише кілька разів перехворіла ангіною – і тут лімфома Беркітта. Не просто рак, а рак лімфатичної системи організму дитини. Цей вид онкології небезпечний через швидкість поширення – уражається кров, спиномозгова рідина та кістковий мозок.

Про це "УНІАН-Релігії" повідомили в БФ "Надіюсь і вірю".

2

Одного разу у Вані захворів молочний зуб і стоматолог його видалив. Але після цього утворився флюс, а пізніше уся голова покрилася шишками, опухли щока і шия. Налякані батьки привези сина в обласну дитячу лікарню. Довгих три тижні чекали на діагноз. На хлопчика важко було дивитися, а результатів обстеження все не було. І ось діагноз - грізний і несподіваний!

Попереду у Вані довгтривале і складне лікування, що непідйомним тягарем лягло на плечі родини. А родина не маленька. Ваня – третя дитина, наймолодший син. Сім'я Усок і до цього жила скромно, а зараз взагалі усі кошти йдуть на лікування Вані. Тато працює у дві зміни, але коштів на лікування сина все одно не вистачає.

Маленькому Вані дуже потрібна підтримка.

Як допомогти Вані Усок - на сайті благодійного фонду "Надіюсь і вірю".

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку