4-річна Катя Березовська бореться з саркомою та потребує допомоги – «Надіюсь і вірю»

17:08, 18 травня 2018
Православ`я
1128
1

Як повідомили «УНІАН-Релігії» в БФ «Надіюсь і вірю», Катя дуже любить ліпити з пластиліну та збирати конструктори. Але в одну мить безтурботне дитинство малечі перекреслила хвороба. І тепер дитині належить вести боротьбу з підступним захворюванням.

Місяць тому Каті поставили страшний діагноз – саркома. Усе почалося з того, що у дівчинки виявили пухлину в коліні, яка виявилася злоякісною. У Національному інституті раку з онкомаркерам визначили, що у дитини саркома м'яких тканин. Боротьба з саркомою тривала та важка. Як сказали лікарі, попереду складний шлях лікування, і шанси на життя, які потрібно використовувати. На жаль, у дівчинки метастази та це ускладнює лікування. Попри юний вік, Катюша розмірковує як доросла людина, знаючи, чим хворіє.

Каті призначено лікування хіміотерапією. Дівчинці потрібні препарати: «Адрибластин» 50 мг – 1 флакон, «Уромітексан» 400 мг – 18 ампул, «Холоксан» 1 г – 5 флаконів, «Вориконазол Алвоген» 200 мг – 3 флакони, на загальну суму 17 080, 37 грн. Сума дуже велика для звичайної сільської родини. Батько дівчинки працює будівельником, а мама веде домашнє господарство. У Каті є старший брат школяр. Батьки змушені звернутися з проханням про допомогу до всіх небайдужих людей: допоможіть, будь ласка, у лікуванні доньки. Вони не втрачають надії, що їхня донька переможе хвороба. Підтримайте, будь ласка, Катрусю!

Про те, як допомогти Каті Березовській – читайте на сайті БФ «Надіюсь і вірю».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter