Олена Натальчук продовжує боротися з раком і потребує допомоги - "Надіюсь і вірю"

10:24, 13 квітня 2018
Православ`я
5148
1

Олені Назарчук 18 років, вона студентка 3 курсу Бердичівського медичного коледжу. Ще зовсім недавно Олена жила звичайним студентським життям, але несподівано у дівчини почали з'являтися симптоми запаморочення.

Як повідомили "УНІАН-Релігії" в БФ "Надіюсь і вірю", так маскувалася підступна хвороба, яку лікарі змогли виявити лише після ретельного обстеження. Лімфома Ходжкіна – такий діагноз встановили Олені. Це рак лімфатичної системи. Їй призначили лікування хіміотерапією.

Дівчина досить непогано переносить хімію, є позитивні результати. Для її лікування потрібен препарат "Блеоцин" в кількості 4 упаковки на загальну суму 5 708, 72 грн.

Олена позитивна та творча дівчина: любить малювати, вишивати бісером, грати в теніс. Олена не єдина дитина в сім'ї. Крім неї батьки виховують ще молодшого сина. Матеріальне становище Назарчуків підірвано хворобою дочки. Усі заощадження вже давно вичерпані. Батьки змушені звернутися за допомогою до всіх небайдужих людей: допоможіть, будь ласка, у лікуванні доньки! Підтримайте, будь ласка, Олену!

Про те, як допомогти Олені Назарчук – читайте на сайті БФ "Надіюсь і вірю".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter