Питання життя: 4-річній Ангеліні потрібна допомога в боротьбі з пухлиною головного мозку - "Надіюсь і вірю"

17:45, 17 травня 2018
Православ`я
1799
1

Як повідомили «УНІАН-Релігії» в БФ «Надіюсь і вірю», у квітні минулого року стурбована кульгавістю і слабкістю своєї дівчинки мама звернулася до лікарів. МРТ показало наявність одразу двох пухлин.

У травні в інституті нейрохірургії провели операцію. Але лікарям вдалося лише частково видалити одне утворення. Потім послідували ряд аналізів і консультацій – лікарі не могли достовірно визначити тип пухлини. Остаточний діагноз був встановлений професором Желудковою. На жаль, висновок був зроблений невтішний: пухлина злоякісна.

Тепер у Ангелінки попереду тривале лікування – 10 блоків хіміотерапії, частину з яких дівчинка вже пройшла. Черговий блок «хімії» їй довелося пропустити через низькі показники крові та високої температури. П'ять діб дитина провела під крапельницями і практично нічого не їла. Дівчинка дуже втомилася, для її чотирьох років це занадто важко.

Мама виховує Ангеліну одна й коштів на лікування катастрофічно не вистачає. Дівчинці для продовження терапії потрібно 3 упаковки препарату «Карбоплатин» на суму 7 705,05 грн. З надією мама Ангеліни звертається до небайдужих і просить про допомогу. Її дівчинку можна врятувати, але попереду у неї довге й дороге лікування.

Про те, як допомогти Безкоровайній Ангеліні – читайте на сайті БФ "Надіюсь і вірю".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter