4-річній Маші Кравчук необхідна підтримка у боротьбі з нейтропенією – «Надіюсь і вірю»

15:28, 10 квітня 2018
Православ`я
1099
1

Як повідомили «УНІАН-Релігії» в БФ «Надіюсь і вірю», дівчинці потрібно приймати різні ферментні препарати та йогурти, оскільки нейтропенія знищує лактобактерії, як наслідок - дитина погано їсть, погано перетравлює їжу і погано набирає вагу. У грудні Маші виповнилося 4 роки, її вага становить 14,5 кг, а зріст 92 см.

Через часті хвороби Маша рідко відвідує дитячий садок, хоча їй там дуже подобається. Мама дівчинки, Людмила Вікторівна, відзначає успіхи дочки: «Машенька розмовляє, вміє конструювати речення, але іноді і я нічого не розумію! Аналізи нестабільні, хоча в цілому, коли немає температури, то можна миритися! З печінкою проблеми, точної причини лікарі не знають...».

Родина Кравчуків самостійно справляється з поточним лікуванням доньки. Але бувають випадки, коли дитині потрібно додатково приймати цінні специфічні препарати для термінового відтворення імунітету. Бюджету сім'ї на це вже не вистачає. Нині Маші потрібен 1 шприц колонієстимулюючого препарату "Нейпоген" і препарат "Пангрол 10000" - 10 упаковок на загальну суму 3 615,00 грн. Сподіваємося на вашу підтримку, адже вона дуже важлива для маленької дівчинки!

Про те, як допомогти Маші Кравчук – читайте на сайті БФ "Надіюсь і вірю".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter