Мінімальний вік для вступу в шлюб в Ізраїлі повинен бути підвищений на один рік - до 18 років. Ізраїльський кабінет міністрів схвалив відповідний законопроект.

Разом з тим, вирішено приділяти більше уваги дотриманню прав жінок і стежити за тим, щоб шлюби не укладалися з примусу, особливо в традиційних арабських і ультра-«ортодоксальних» іудейських громадах.

Представник консервативного партійного блоку «Лікуд» Ярів Левін заявив, що неповнолітні дівчата, що вийшли заміж, часто піддаються соціальній дискримінації і не отримують належної освіти. Крім того, в таких сім`ях фіксується значно більше випадків домашнього насильства, а також розлучень і пов`язаних з ними фінансових проблем.

Іншою важливою причиною для прийняття нового закону стала необхідність привести закон про шлюб у відповідність до діючих в країні законодавчих актів. В Ізраїлі людина набуває цивільних прав та обов`язків при досягненні 18-річного віку.

Шлюбний вік в Ізраїлі був встановлений 62 роки тому. Протести ультра-«ортодоксальних» і арабських партій досі не дозволяли його змінити.

Седмиця.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram