Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

Хасид, який укусив в Умані міліціонера, має сплатити штраф

За рішенням суду

Громадянина Ізраїлю хасид-паломник Рахоміма АЛКОБІ, який у місті Умань Черкаської області вкусив міліціонера під час демонтажу незаконно встановленого кіоску, притягнуто до адміністративної відповідальності. Відповідно до адміністративного протоколу, за рішенням суду, правопорушник має сплатити 70 гривень штрафу.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у Відділі зв`язків з громадськістю ГУ МВС України в Черкаській області, Р.АЛКОБІ незаконно встановив кіоск, який за рішенням Уманського міськвиконкому було доручено демонтувати представникам комунальних служб. Під час демонтажу іноземець вчинив активний спротив комунальникам, перешкоджав їм підійти до кіоску, провокував бійку та пошкодив електрокабель.

Працівники міліції, які охороняли громадський порядок, правопорушника затримали та доставили до чергової частини Уманського міськвідділу внутрішніх справ. Сперечаючись з правоохоронцями, Р.АЛКОБІ вкусив за палець інспектора взводу патрульної служби.

Наразі вирішується питання щодо депортації цього іноземця з України. Водночас до міліцейського ГУ МВС України в Черкаській області звернулися представники релігійної громади брацлавських хасидів з проханням не здійснювати депортацію Р.АЛКОБІ за умови його публічного вибачення перед працівниками міліції.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку