Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

Хасиди спростували інформацію про те, що міліція вимагала 650 тис. грн. за охорону

"Знайшлися люди, які вишукали кошти"

Представник Міжнародного благодійного фонду імені ребе Нахмана раввин Даніель ДАЯН під час прес-конференції в Умані спростував інформацію, надану газетою «Сегодня», про те, що міліція запросили 650 тисяч гривень для компенсування витрат, пов’язаних з охороною громадського порядку.
Про це кореспонденту УНІАН повідомили у Відділі зв`язків з громадськістю ГУ МВС України в Черкаській області.
За словами Д.ДАЯНА, "…зважаючи на світову кризу, ми просто злякалися, що у нас не вистачить коштів на охорону порядку під час паломництва, - зазначив він. – Тому ми звернулися з листами до різних органів влади, щоб повідомити, що в хасидів немає грошей. Але, знайшлися люди, які вишукали кошти та вирішили питання. Я дуже дякую працівникам міліції за охорону громадського порядку."
Як запевнив УНІАН начальник ГУ МВС України в Черкаській області Микола ЛУШПІЄНКО, незважаючи на те, що паломництво хасидів є специфічним релігійним обрядом і не має загальнодержавного характеру, міліція здійснюватиме усі необхідні заходи для гарантування безпеки іноземців і громадян України під час святкування іудейського нового року в місті Умань Черкаської області.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку