Для духовної підтримки рабина Адин Штейнзальца створений спеціальний сайт

08:37, 06 лютого 2018
Іудаїзм
3258 0
Рабину Адіна Штейнзальцу зараз 80 років / steinsaltz.community

Група євреїв, вдячних рабину Адіну Штейнзальцу – одному з найвидатніших просвітителів, наставників і мудреців нашого часу, створили спеціальний сайт, де кожен може написати слова вдячності. Про це повідомляє сайт єврейської громади Дніпра.

"Рабину Адіну Штейнзальцу, цій великій людині, яка зробила так багато для єврейського народу, для повернення євреїв до своїх коренів, зараз 80 років, він тяжко хворіє і потребує духовної підтримки і просто слів подяки, сказаних від серця", - відзначають творці сайту.

Про великі праці рабина Адіна Штейнзальца написані статті в енциклопедіях, річниця завершення його фундаментальної праці перекладу Вавилонського Талмуда на сучасну мову відзначається як День єврейської освіти в сотнях громад, у заснованих ним навчальних закладах навчалися тисячі євреїв з країн, що позбавилися від тоталітаризму, а програми «Інституту вивчення іудаїзму» допомогли тисячам євреїв знайти вірну дорогу в житті.

Слова подяки рабину Штейнзальцу вже сказали такі відомі люди, як рабин Пінхас Полонський, засновник «Школи коучингу», автор курсу «Академії сімейного щастя» Нессія Фердман, один з лідерів фонду «Шиурей Тора Любавич» Еліша Габріель Павлоцький та інші.

Написати рабину на сайт кожен охочий може будь-якою мовою.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter