В Одеській області вандали розгромили єврейське кладовище

13:16, 21 березня 2017
Іудаїзм
1872
Фото: facebook.com

Невідомі розгромили єврейське кладовище в селі Березівка Одеської області, повідомляє Утро, з посиланням на сторінку в Facebook директора Українського єврейського комітету Едуарда Долинського.

Поліція вважає, що така ситуація на кладовищі склалася в результаті того, що багато могил є занедбаними і руйнуються, бо за ними довгий час ніхто не доглядав.

Фото: facebook.com

Директор Одеського музею Голокосту Павло Козленко раніше повідомив про руйнування меморіалу жертвам Голокосту на Єврейському кладовищі в селищі Саврань. Поліція і в даному випадку вважає, що меморіал зруйнувався самостійно. За обома фактами правоохоронні органи проводять перевірку.

У грудні 2016 року невідомі осквернили могильний комплекс цадика Нахмана в Умані Черкаської області - група молодих людей увірвалася в синагогу на територію могильного комплексу, вони облили доріжки і стіни приміщення червоною фарбою і залишили свинячу голову з вирізьбленою на ній свастикою. Зловмисників шукають досі.

У січні цього року був осквернений меморіальний комплекс "Биківнянські могили" поруч з Києвом, вандали також не знайдені.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter