Субота,
19 серпня 2017
Наші спільноти

В Умані іудейський Новий рік зустріли понад 30,5 тис. паломників-хасидів з 21 країни світу

Фото УНИАН
Фото УНІАН

У місті Умань Черкаської області іудейський Новий рік Рош-га-Шана у ніч з 2 на 3 жовтня зустріла рекордна кількість паломників – понад 30,5 тис. хасидів з 21 країни світу.

Як повідомили кореспондента УНІАН у прес-службі Управління ДСНС у Черкаській області, станом на вечір 2 жовтня, до Умані на святкування приїхало 30 520 хасидів, з них - 17 жінок та 2504 дитини. Найбільша кількість хасидів приїхала з Ізраїлю, США, Франції, Великої Британії та Німеччини. Також є прочани з Чилі, Аргентини та Єгипту.

Як повідомляв УНІАН, в Умані у святкуванні іудейського Нового року Рош-га-Шана 2015 року також взяла участь рекордна кількість прочан-хасидів – близько 30 тис.

Довідка УНІАН. Щороку в Умані збираються прихильники іудейської течії хасидизму, оскільки тут, на єврейському кладовищі, похований Раббі Нахман із Брацлава (1772-1810) - засновник брацлавського (бресловського) хасидизму. Могила цадика - одна з найшанованіших святинь хасидів, місце щорічних масових паломництв. Цього року Рош-га-Шана відзначають 2-3 жовтня.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку