Києво-Могилянська академія вручила магістерські дипломи з юдаїки

15:50, 29 червня 2016
Іудаїзм
1638 0
Специализация

Відбувся третій випуск студентів магістерської програми з юдаїки Національного університету «Києво-Могилянська академія», повідомляє ЄАЄК.

Спеціалізація «Юдаїка» в рамках магістерської спеціальності «Історія» – перша подібна програма в Україні, заснована в 2012 році, що здійснюється спільно з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» і Асоціація єврейських організацій та общин (Ваад) України для поглиблення академічних досліджень юдаїки в Україні. Програма покликана на високому професійному та сучасному рівні готувати фахівців з єврейської історії та культури.

У рамках дворічної програми передбачено вивчення історичних і гуманітарних дисциплін, курсів з юдаїки, єврейських мов іврит та ідиш, а також арамейської за вільним вибором. Випускники програми отримують диплом державного зразка (маґістра історії) та англомовний диплом НаУКМА. Програма залучає новітні технології в навчальний процес, а крім того всіляко сприяє студентам в отриманні стажування за кордоном.

До важливих і пріоритетних завдань програми належить тісна співпраця з кращими світовими центрами юдаїки і насамперед – Єврейським університетом в Єрусалимі, провідним ізраїльським закладом вищої освіти, який входить до рейтингу 100 кращих університетів світу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter