Меморіалу жертвам Голокосту в Оттаві / algemeiner.com

Модна фотосесія, яка відбулася біля Національного меморіалу жертвам Голокосту в Оттаві, Канада, була визнана недоречною й образливою.

Як повідомляє "Лехаим" з посиланням на "Ottawa Sun", рабин Оттави Реувен Булка, який виступав на офіційному відкритті пам'ятника в 2017 році, назвав фотосесію «оскверненням священного місця» і сказав: "Ось місце, яке увічнює вбивство шести мільйонів євреїв. Навіщо вам перетворювати його в місце легковажності?".

На меморіалі у вигляді зірки, вартістю 4,7 млн. доларів, укріплені таблички з хронологією історії Голокосту, а також масивні монохромні фотографії основних місць Голокосту. Повідомлення в Instagram від монреальського дизайнера одягу Мішель Бодуан, завантажене 12 серпня, показувало жінку, яка стояла біля пам'ятника, у відвертій сірій сукні з вирізом. На задньому плані видно кути монумента разом з Канадським військовим музеєм, який розташований навпроти цього місця. Відповідно до статті, повідомлення в соціальних мережах було видалено після того, як з Бодуан зв'язався  з Ottawa Sun.

Модний фотограф з Оттави Річард Тардиф, який зробив фотографії 12 серпня, розповів «Ottawa Sun»: «Після подальшого розгляду ми вирішили закінчити сесію і припинити проект. Крім того, всі матеріали були видалені». Рабин Булка сказав: «Я не розумію, як люди могли зробити щось подібне й думати, що це доречно. Порушують вони якийсь закон? Можливо, ні. Але це порушує здоровий глузд». Він додав, що ті, хто втратив родичів під час Голокосту, будуть ображені використанням пам'ятника.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram