Вчора, після 18 днів перебування у священних місцях і старанних молитов, паломники з України повернулися з хаджу на батьківщину. Про це повідомляє сайт Іслам для всіх.

Як раніше повідомлялося, 17 жовтня вперше прямим чартерним рейсом в хадж вирушили 165 мусульман з України, серед яких 35 жінок.

Провівши в Медині, а потім в Мецці духовно насичені дні очікування хаджу, мусульмани з України потім здійснили один з найбільших актів поклоніння, який наказаний кожному мусульманину, які мають на це кошти і володіють достатньою фізичною силою.

Пройшовши випробування щирості і сили братської любові і навіть приємні несподіванки, пов`язані з їхнім національним символом, ставши прикладом в чистоті для решти прочан і отримавши за це можливість знайти незабутні враження від пізнавальної екскурсії по визначних пам`ятках священної Мекки, українські паломники знайшли рішучість бути як можна більш старанними у своєму поклонінні і взяти з цієї подорожі усього свого життя максимальну користь для душі.

Прочани висловили подяку Всеукраїнської Асоціації Громадських Організацій «Альраід» і ДУМУ «Умма», які активно беруть участь в якісній організації паломництва українських мусульман і виділяють супроводжуючих для групи паломників, а також оператору Ясіру Амро за успішну організацію переїзду і розміщення паломників.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram