Туреччина подарувала чеченцям три волосини Пророка Мухаммеда

18:31, 03 лютого 2012
Іслам
0

У скриньці з капсулою

Прем`єр-міністр Туреччини Реджеп Ердоган подарував Чеченській республіці три волосини Пророка Мухаммеда. Близько півночі минулого четверга їх доставили зі Стамбула в Грозний на вічне зберігання чеченському народу.
"Чеченська діаспора в Туреччині звернулася до Ердогана з проханням піднести в дар Чеченській республіці святиню. Протягом місяця ми отримали позитивну відповідь, і сьогодні ми доставили безцінний подарунок у Грозний", - заявив журналістам в грозненському аеропорту голова чеченського комітету "Сівас" в Туреччині Айхан Ергювен.
Незважаючи на сильний мороз, в аеропорту і на вулицях Грозного святиню зустрічали тисячі жителів республіки. У центральній мечеті республіки відбувся релігійний обряд, присвячений цій події.
Як уже повідомлялося, рівно тиждень тому в четвер 26 січня в Чеченську республіку з Узбекистану на вічне зберігання була доставлена інша волосина Пророка Мухаммеда. Святиня являє собою скриньку, в якій знаходиться капсула з волосом засновника ісламу.
Достовірно відомо, що волосся Пророка зберігалося в нащадків курейшитів в Узбекистані за часів халіфату. Про це свідчать документи.
NEWSru

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter